START > Hurtownia Elektryczna Warszawa

Hurtownia elektryczna - Warszawa

Osprzęt elektroinstalacyjny dla firm i użytkowników indywidualnych

Hurtownia elektryczna Warszawa  - osprzęt elektryczny renomowanych producentów

Wszystkim klientom poszukującym osprzętu elektroinstalacyjnego w Warszawie oferujemy szeroki asortyment w naszej hurtowni elektrycznej Elektrokram. Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy zarówno firmy działające w branży elektroinstalacyjnej, jak i klientów indywidualnych.
 
 
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom kupujących, przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów uznanych marek – z pełną ofertą można zapoznać się już teraz w naszym sklepie internetowym oraz katalogach produktów on-line.
 
 

W naszej hurtowni oferujemy między innymi osprzęt elektroinstalacyjny typu:

- przewody i kable
- gniazdka, wyłączniki i przełączniki
- źródła światła (domowe i przemysłowe)
- osprzęt elektrotechniczny
- narzędzia i elektronarzędzia
- automatykę sterowania
- osprzęt odgromowy
- ogrzewanie elektryczne
- systemy łączenia
- oraz oświetlenie do domu i biura.

 
 
W Warszawie również sprzedajemy aparaturę modułową, artykuły do zasilania i automatyki, rozdzielnice i szafy, systemy odgromowe i systemy łączenia. Mamy nadzieję, że tak szeroki asortyment w naszej hurtowni elektrycznej Elektrokram będzie mógł spełnić wszystkie Państwa wymagania.

Atrakcyjne ceny i szybka przesyłka 
 

Gwarantujemy również bardzo atrakcyjne ceny i dla naszych klientów mamy szereg promocji, dzięki którym zakupy u nas są jeszcze tańsze. Zamówienia można składać u nas przez 24 godziny na dobę – zapewniamy szybką realizację zamówień, dlatego nawet następnego dnia mogą mieć Państwo paczkę w swoich rękach.
 
 
W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą jesteśmy do dyspozycji i postaramy się odpowiedzieć na nie wyczerpująco. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku elektroinstalacyjnym jesteśmy zawsze do Państwa usług.
 
 
Elektrokram – hurtownia elektryczna w Warszawie – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!
 
 
Zapraszamy także do innych naszych hurtowni np. do hurtownia elektryczna w Krakowie oferujących produkty światowych producentów z branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej.
 
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz