START > Hurtownia Elektryczna Katowice

Hurtownia elektryczna - Katowice

Osprzęt elektroinstalacyjny dla firm i użytkowników indywidualnych

Hurtownia elektryczna Katowice - przykładowy asortyment

Hurtownia elektryczna Elektrokram jest do Państwa dyspozycji również w Katowicach i kieruje swoje usługi zarówno do klientów biznesowych – firm działających w branży elektrycznej, jak i również do osób indywidualnych szukających wysokiej jakości artykułów w przystępnych cenach.
 
 
W naszym asortymencie dostępna jest pełna gama artykułów przeznaczonych do budowy instalacji elektrycznych, ponadto odgromowych, automatyki oraz instalacji grzewczych, a także do ich modernizacji oraz naprawy. Dzięki współpracy z wieloma producentami w branży nasza gama produktów jest tak szeroka i dodatkowo oferujemy je stale w atrakcyjnych cenach – mamy nadzieję, że nasza hurtownia spełni wymagania wszystkich klientów z Katowic i innych okolicznych miejscowości.
 
 
Prowadzimy sprzedaż okablowania oraz przewodów do instalacji, osprzętu elektrotechnicznego, gniazdek i wyłączników różnych marek, także można kupić u nas szafy i rozdzielnice, artykuły do zasilania, aparaturę modułową, systemy łączenia i sterowania. Ponadto oferujemy elektronarzędzia i narzędzia, oświetlenie, źródła światła, automatykę. Z pełnym asortymentem można zapoznać się już teraz na stronie naszej hurtowni internetowej Elektrokram, która teraz dostępna jest dla Państwa także na Śląsku.
 
 
Zamówienia w naszej hurtowni można składać przez 24 godziny na dobę – jesteśmy zawsze do dyspozycji, jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem.
 
 

W naszej hurtowni elektrycznej w Katowicach oferujemy między innymi osprzęt elektryczny i elektrotechniczny światowych producentów np.:

- przewody i kable
- gniazdka i wyłączniki
- źródła światła
- przełączniki
- łączniki
- bezpieczniki
- osprzęt elektrotechniczny
- narzędzia i elektronarzędzia
- oraz oświetlenie domowe i przemysłowe

 
 
Zapraszamy także do innych naszych hurtowni np. hurtownia elektryczna w Łodzi oferujących produkty światowych producentów z branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej.
 
 
Elektrokram – hurtownia elektryczna w Katowicach – życzymy udanych zakupów w naszej hurtowni on-line!  
 

Zapisz