> Hurtownia Elektryczna Kraków >

Hurtownia elektryczna - Kraków

Osprzęt elektroinstalacyjny dla firm i użytkowników indywidualnych

Hurtownia elektryczna Kraków - przykładowy asortyment

Elektrokram to internetowa hurtownia elektryczna dostępna również dla mieszkańców Krakowa. Jeżeli chcą Państwo zakupić tanie artykuły elektroinstalacyjne z dostawą wprost pod wyznaczony adres, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Nasza oferta jest skierowana do klientów biznesowych, w tym firm działających w branży elektrycznej, a także klientów indywidualnych.
 
 
Dla wszystkich naszych klientów z Krakowa przygotowaliśmy szeroki asortyment artykułów elektroinstalacyjnych uznanych marek – można zakupić u nas między innymi kable i przewody różnych typów, osprzęt elektrotechniczny, rozdzielnice i szafy, artykuły do zasilania i sterowania, aparaturę modułową, systemy łączenia, ponadto oferujemy gniazdka i wyłączniki, narzędzia i elektronarzędzia, oświetlenie i źródła światła. W asortymencie posiadamy również artykuły elektryczne do systemów grzewczych, systemy odgromowe oraz automatykę.
 
 
Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszej hurtowni elektrycznej on-line były dla Państwa całkowicie udane – dla naszych klientów z Krakowa zawsze mamy atrakcyjne ceny i dużo atrakcyjnych promocji, dzięki czemu zakupy u nas są jeszcze tańsze, a także zapewniamy szybką realizację zamówień. Wysyłka w hurtowni Elektrokram najczęściej ma miejsce w ciągu 24h.
 
 
W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji – prosimy o przesłanie nam zapytania, a pracownicy naszej hurtowni elektrycznej będą mogli odpowiedzieć na nie tak szybko, jak to możliwe.
 
 
Elektrokram – hurtownia elektryczna w Krakowie – zapraszamy serdecznie na zakupy!  
 

W naszej hurtowni elektrycznej w Krakowie oferujemy między innymi osprzęt elektryczny i elektrotechniczny np.:

- przewody i kable
- gniazdka i wyłączniki
- źródła światła
- osprzęt elektrotechniczny
- narzędzia i elektronarzędzia
- oraz oświetlenie

 
 
Zapraszamy także do innych naszych hurtowni np. hurtownia elektryczna w Gdańsku oferujących produkty największych światowych producentów z branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej.
 
 
Elektrokram – hurtownia elektryczna w Krakowie – życzymy udanych zakupów w naszej hurtowni on-line!
 
 

Zapisz