START > Hurtownia Elektryczna Gdańsk

Hurtownia elektryczna - Gdańsk

Osprzęt elektroinstalacyjny dla firm i użytkowników indywidualnych

Hurtownia elektryczna Gdańsk - nasz przykładowy asortyment

Nasza hurtownia elektryczna Elektrokram zaprasza na zakupy wszystkich mieszkańców Gdańska oraz całego Trójmiasta – jeżeli potrzebne są przystępne cenowo artykuły elektroinstalacyjne, w naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do tworzenia instalacji elektrycznych, ich modernizacji, a także prowadzenia napraw.
 
 
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów z Gdańska, przygotowaliśmy dla nich szeroki asortyment produktów w atrakcyjnych cenach i z szybką dostawą pod wskazany adres. W Elektrokram obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i również indywidualnych.
 
 
Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wszystko, co potrzebne do różnych rodzajów instalacji elektrycznych. Można u nas zakupić między innymi kable oraz przewody rozmaitych typów, gniazdka i wyłączniki, osprzęt elektrotechniczny, rozdzielnice i szafy, artykuł do automatyki i zasilania, elektronarzędzia i narzędzia, ponadto aparaturę modułową, systemy łączenia, silniki i sterowanie, źródła światła, oświetlenie, ponadto produkty do ogrzewania oraz systemów odgromowych.
 
 
Zapewniamy szybką realizację zamówień – większość z nich wysyłamy do naszych klientów w 24 godziny, a także gwarantujemy atrakcyjne ceny. Dla naszych klientów mamy również wiele promocji, dzięki którym zakupy w naszej hurtowni są zawsze udane. W razie dodatkowych pytań pozostajemy także do Państwa dyspozycji.
 
 

W naszej Gdańskiej hurtowni elektrycznej znajdą Państwo między innymi osprzęt elektryczny i elektrotechniczny np.:

- przewody i kable
- gniazdka i wyłączniki
- źródła światła
- osprzęt elektrotechniczny
- narzędzia i elektronarzędzia
- oraz oświetlenie

 
 
Zapraszamy także do innych naszych hurtowni np. hurtownia elektryczna w Krakowie oferujących produkty największych światowych producentów z branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej.
 
 
Elektrokram – hurtownia elektryczna w Sobótce pod Wrocławiem – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i zapraszamy na zakupy!
 
 

Zapisz