> DO POBRANIA>Katalogi i Broszury>Hager> konfigurator osprzętu one.platform >

 

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW BERKER HAGER NA ELEKKTROKRAM.PL

One.platform to rewolucyjny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii wzorniczych Berker by Hager.

 

  •          Mechanizmy gniazd i łączników można zamontować w dowolnym momencie, natomiast klawisze i ramki większości serii Berker by Hager można dobrać w końcowym etapie.
  •          Decyzja inwestora o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji – instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru.
  •          Dzięki możliwości doboru ramek czy klawiszy w końcowym etapie inwestycji, elementy te nie brudzą się i nie gubią w trakcie budowy.
  •          Podczas zmiany aranżacji w szybki i łatwy sposób można wymienić osprzęt bez demontażu mechanizmów, które pozostają w ścianie, zmienią się jedynie elementy wierzchnie.
  •          One.platform i wszystko pasuje.

Konfigurator osprzętu


Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu.

Za pomocą tego intuicyjnego narzędzia, wybór designu i funkcjonalności osprzętu elektroinstalacyjnego, jest łatwy i przyjemny. Siedząc wygodnie w fotelu klikamy na interesujące nas elementy, a po zapisaniu wybranych produktów program podsumuje ich liczbę oraz cenę i wygeneruje całe zestawienie w pliku pdf lub arkuszu kalkulacyjnym exel. Czytaj więcej

Cechy łączników

Mechanizmy łączników Berker by Hager wyróżniają się funkcjonalnością oraz prostotą obsługi i montażu. Sprawdzona koncepcja modułowej budowy oraz mały kąt przełączania (tylko 3,5 stopnia) sprawiają, że łącznik po zamontowaniu na ścianie wygląda na niezwykle płaski i działa niezwykle cicho. 

Cechy gniazd zasilających

Dla elektryków praca z gniazdami zasilającymi jest codziennością. Dla nas codziennością jest ich produkcja - gniazda marki Berker są dostępne na rynku już prawie 100 lat. Takie doświadczenie sprawia, że nasze gniazda są najwyższej jakości, produkowane tylko z dobrych i bezpiecznych materiałów.

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW BERKER HAGER NA ELEKKTROKRAM.PL